Fundacja „Vladislawia” operatorem kawiarni obywatelskiej

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” została w 2020 roku operatorem kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe”.

Zarządzeniem Prezydenta Włocławka z dnia 31 stycznia 2020 r. został ogłoszony wybór najkorzystniejszej oferty i przyznanie środków finansowych dla organizacji pozarządowej, która poprowadzi kawiarnię obywatelską „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9. Wybór został dokonany z uwzględnieniem stanowiska komisji konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie.

„Śródmieście Cafe” działa od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r., od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 18.00 a w soboty od 10.00 do 14.00. Program działań przedstawimy na konferencji prasowej w dniu 3 lutego o godz.12.00 w siedzibie kawiarni obywatelskiej.

Galerie powiązane:

Dotyczy projektu: