[ link ] IV Uniwersytet Otwarty VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Rekrutacja trwa!

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach IV edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. Projekt, współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek”, rozpoczął się 1.05.2018 roku i trwa do 31 grudnia 2018 roku.

W czerwcu 2018 roku zorganizowaliśmy III Dyktando Włocławskie dla Dzieci, w którym udział wzięło 100 uczniów z włocławskich szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI.
Pełna oferta IV edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży znajduje się na TUTAJ.
Obecnie trwają zapisy za następujące warsztaty:

CHEMIA

• Mały Odkrywca

NAUKI O ZDROWIU

• Mały Medyk
• Pan Doktorek

MATEMATYKA

• O matematyce ukrytej w lesie, w ogrodzie, w szafie i za obrazem w Twoim pokoju
• Matematyczny Zakątek
• Matematyka Wspinaczkowa

ROBOTYKA

• Młody Twórca – innowator

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

• Po drugiej stronie lustra

GRY PLANSZOWE – Razem lepiej

• Matematyka przypadkiem
• Musimy współpracować
• Negocjuj-przekonaj
• Zapominałeś poćwicz pamięć

WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE

WARSZTATY EDUKACJI OBRONNEJ

• Jesienna przygoda z mundurem
• Z survivalem na Ty
• Bądź na 10+

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje dot. warsztatów znajdują się w zakładce 4 edycja.

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 660 457 526, e- mail: fundacja@ksw.wloclawek.pl

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego Gminy Miasto Włocławek pt. Organizowanie pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym, w tym m.in. zajęć sportowych i rekreacyjnych, kulturalnych, rozwijających zainteresowania itp.