Kreatywne Wakacje 5 – zajęcia wakacyjne I grupy

W dniach 8-12 lipca 2019 roku przeprowadzone zostały zajęcia wakacyjne dla I grupy dzieci z Włocławka w ramach projektu „Kreatywne Wakacje 5”. Fundacja „Vladislawia” przygotowała różnorodny program zajęć aktywizujących wiele sfer życia najmłodszych.

„Kreatywne Wakacje 5” współfinansowane są przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Dzieci uczestniczyły w następujących zajęciach:

• Warsztaty psychologiczne – integracja – prowadzący – mgr Adam Grudzień
  • Gry planszowe „Moc jest we mnie”, „Musimy współpracować”, „Negocjuj-przekonaj” z Klubem Gier Planszowych TAKTYK – prowadząca – mgr Monika Łukaszewska
  • Gry i zabawy sportowe „Ścieżka zdrowia” – prowadzący – mgr Łukasz Jankowski
  • „Pan Doktorek na wakacjach” – pierwsza pomoc przedmedyczna, podstawy anatomii, zdrowy styl życia – gry, zabawy – prowadzący – mgr Kamila Kalinowska
  • „Dobra energia na wakacje” – zajęcia w Parku Trampolin oraz w Judyta Witkowska Dance Studio – prowadzący – mgr Judyta Witkowska
  • „Dlaczego las jest taki ważny?” – ścieżka edukacyjna i ognisko na zakończenie – prowadzący mgr Ewa Śmigielska

Dzieciaki, byłyście cudowne!! Dziękujemy uczestnikom i wszystkim dorosłym zaangażowanym w realizację ciekawych zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.