Przekonamy Cię, że Nauka i Wiedza przełamują bariery. Zapisz się na bezpłatne zajęcia i warsztaty w ramach V Uniwersytetu dla Dzieci i Młodzieży. Rekrutacja trwa!

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty w ramach V edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży. Projekt, współfinansowany przez Gminę Miasto Włocławek”, rozpoczął się 1.05.2019 roku i trwa do 31 grudnia 2019 roku.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.
Zapraszamy na stronę Uniwersytetu Otwartego dla Dzieci i Młodzieży

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 660 457 526, e- mail: fundacja@ksw.wloclawek.pl

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego Gminy Miasto Włocławek pt. Organizowanie pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym, w tym m.in. zajęć sportowych i rekreacyjnych, kulturalnych, rozwijających zainteresowania itp.