Uniwersytet Otwarty VLADISLAWIA na konferencji prasowej

4 lutego 2016 roku o godz.11.00 odbędzie się konferencja prasowa rozpoczynająca działalność nowej inicjatywy edukacyjnej we Włocławku oraz na Kujawach i ziemi dobrzyńskiej – Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA (UOV). Przedstawimy cele działania UOV, propozycje programowe oraz oficjalnie otworzymy rekrutację na zajęcia.

W konferencji prasowej udział wezmą: gospodarz spotkania prof. nadzw. dr hab. Stanisław Kunikowski – Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższe we Włocławku – partner UOV, Pani Małgorzata Kosińska – Prezes Zarządu Fundacji „ANWIL dla Włocławka” – organizator II konkursu grantowego, z którego środków finansowany jest projekt UOV oraz organizator UOV – Fundacja na Rzecz Rozwoju KSW we Włocławku „Vladislawia” – Zarząd Fundacji w składzie: Monika Jabłońska, Joanna Skiba oraz Iwona Kowalska.
Konferencja prasowa odbędzie się w Sali Senatu KSW, pl. Wolności 1.