Uroczyste podsumowanie I edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA – zaproszenie

„Wiedza łączy pokolenia”, to hasło przewodnie I edycji Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA – projektu finansowanego w grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Realizatorzy Projektu: Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” oraz Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku zapraszają 3 października br. (poniedziałek) Słuchaczy oraz wszystkie osoby zainteresowane na uroczyste spotkanie podsumowujące realizację I edycji UOV. Spotkanie rozpocznie się o godz.17.00 w sali nr 50 V p. Collegium Novum KSW przy ul. Okrzei 94 A (wejście od ul. Wyszyńskiego). Organizatorzy zaplanowali konkurs ekologiczny z nagrodami, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego finalizującego warsztaty „Z mobilnością w trzeci wiek”, wystawę pokonkursową, pokaz Kuchni Molekularnej oraz prezentację „Co widać po drugiej stronie lustra?” Nie zabraknie szczypty wiedzy, nauki i humoru. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.