Wiedza łączy pokolenia

To myśl przewodnia Uniwersytetu Otwartego Vladislawia (UOV) – projektu edukacyjnego Fundacji na Rzecz Rozwoju KSW we Włocławku „Vladislawia” i Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku. Pierwsza edycja Uniwersytetu Otwartego realizowana będzie od lutego do października 2016 roku.

Program Uniwersytetu Otwartego popularyzować będzie naukę i wiedzę, rozbudzać wśród słuchaczy aktywność, kreatywność i innowacyjność, wzmacniać poczucie własnej wartości oraz propagować ekologiczny styl życia. To pierwszy uniwersytet otwarty we Włocławku oraz na Kujawach i ziemi dobrzyńskiej. W I edycji przygotowano bezpłatne kursy i pokazy tematyczne dostępne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Projekt finansowany jest ze środków Fundacji „ANWIL dla Włocławka” w ramach II konkursu grantowego.

Szczegółowe informacje o proponowanych zajęciach PROGRAM