Zapraszamy na „Wakacje ze Strikersami na Zakręcie”

Rozpoczynamy realizację wakacyjnych zajęć sportowych i techniczno-kreatywnych pn. „Wakacje ze Strikersami na Zakręcie”. Projekt jest finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”, w ramach konkursu grantowego „Wakacje z Fundacją”.

Rozpoczynamy realizację wakacyjnych zajęć sportowych i techniczno-kreatywnych pn. „Wakacje ze Strikersami na Zakręcie”. Projekt jest finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”, w ramach konkursu grantowego „Wakacje z Fundacją”. Organizatorami są:
• Grupa nieformalna reprezentującą osiedle „Leopoldowo”
• Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia”
• Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku

Zajęcia będą realizowane podczas wakacji na osiedlu „Leopoldowo”. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat zamieszkujące Włocławek. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki w terminie od 6 – 31 lipca 2020 roku w godzinach popołudniowych.
Podczas warsztatów dzieci będą rozwijały umiejętności sportowe. Poznają również zasady gry w piłkę nożną i siatkową oraz zabawy na świeżym powietrzu. Zajęcia będą wzbogacone warsztatami techniczno-kreatywnymi i pogadankami nt. zasłużonych sportowców reprezentujących różne kraje świata.
Rozpoczynamy rekrutację do projektu.
Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi.
Kompletne dokumenty należy dostarczyć do Klubu Integracji Społecznej przy ul. Okrzei 61 we Włocławku od dnia 01.07.2020 r. do dnia 03.07.2020 r. do godz. 13.00
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania dokumentów. O przyjęciu dzieci będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Dokumenty rekrutacyjne: