Kreatywne wakacje – Edycja 3 – 2017

To Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Gminę Miasto Włocławek w ramach zadania pn. Prowadzenie działań profilaktycznych poprzez zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie wakacji letnich.

Fundacja na Rzecz Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” przygotowała dla najmłodszych Włocławian propozycję ciekawego i twórczego spędzenia czasu letniego w ramach projektu KREATYWNE WAKACJE. Fundacja realizuje już trzecią edycję.

Dla dzieci w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowaliśmy dziesięć propozycji zajęć wakacyjnych. Rekrutacja trwała do 24 czerwca 2017 roku. Zajęcia przeprowadzone zostaną w lipcu 2017 roku.

Regulamin KREATYWNYCH WAKACJI /w załączniku do maila/

Karta Zgłoszenia /w załączniku do maila/

1. Doskonalenie u młodych osób efektywnego sposobu porozumiewania się z innymi ludźmi.
  2. Eliminowanie barier komunikacyjnych.
  3. Nauka praktycznego zastosowania zdobytych wiadomości na zajęciach w sytuacjach symulowanych (scenki rodzajowe).
  4. Poszerzenie wiadomości uczniów nt. wpływu stresu na ciało i psychikę.
  5. Rozwijanie samopoznania, samoświadomości, umiejętności koncentracji na własnych doznaniach emocjonalnych
  6. Wzmacnianie poczucia własnej wartości.
  7. Rozwijanie potrzeby współpracy i współdziałania.
  8. Kształtowanie charakteru i silnej woli.
  9. Poprawa kondycji fizycznej.
  10. Zdobycie wiadomości na temat zdrowego odżywiania.
  11. Kształtowanie umiejętności radzenia sobie z presją społeczną otoczenia.
  12. Promocja zdrowego stylu życia.
  13. Rozbudzenie potrzeby aktywności na świeżym powietrzu i obserwacji przyrody.
  14. Zdobycie umiejętności wyrażania emocji poprzez ruch i taniec

01 czerwca 2017 roku – 30 września 2017 roku

KREATYWNE WAKACJE adresowane są do dzieci w wieku szkoły podstawowej i do młodzieży w wieku gimnazjalnym z terenu Włocławka.

• Co w nas drzemie
  • Letnia łąka pełna kwiatów