Międzypokoleniowa Tożsamość Europejska

Projekt MIĘDZYPOKOLENIOWA TOŻSAMOŚĆ EUROPEJSKA to cykl warsztatów kulturalno-kulinarnych dla osób z klas gimnazjum Zespołu Szkół Akademickich przy KSW prowadzonych przez słuchaczy Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dodatkowo projekt obejmuje organizację Wieczorku Kulturalnego jako podsumowanie projektu, w trakcie którego przeprowadzona będzie degustacja potraw oraz konkurs wiedzy o Europie.

INFORMACJE PODSTAWOWE

Fundacja na Rzecz Rozwoju Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku „Vladislawia” realizowała projekt pn. MIĘDZYPOKOLENIOWA TOŻSAMOŚĆ EUROPEJSKA w ramach przyznanego finansowania Fundacji ANWIL dla Włocławka.

1. Zbudowanie więzi międzypokoleniowej.
  2. Zdobycie wiedzy na temat kuchni regionu Kujaw.
  3. Nauka tolerancji i poczucia lokalnej  tożsamości.

15 listopada 2015 roku – 30 marca 2016 roku

JEDNOSTKI OBJĘTE PROJEKTEM

• Zespół Szkół Akademickich przy KSW we Włocławku
  • Kujawsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku