Fundacja „VLADISLAWIA” prowadzi 2 projekty edukacyjne

Fundacja na Rzecz Rozwoju Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku „Vladislawia” realizuje w 2015 roku dwa projektu edukacyjne współfinansowane ze środków Gminy Miasto Włocławek. Pierwszy projekt pt. Razem dla Młodych realizowany jest w ramach współfinansowanego zadania pn. organizowanie pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym, w tym m.in. zajęć sportowych i rekreacyjnych, kulturalnych, rozwijających zainteresowania itp.

Projekt Razem dla Młodych obejmuje cykl pozalekcyjnych zajęć warsztatowych adresowanych do młodzieży włocławskich gimnazjów i szkół gimnazjalnych. Projekt rozpoczął się 1 maja 2015 roku.

Drugim projektem w ramach zadania powierzonego przez Gminę Miasto Włocławek jest projekt pt. Kreatywne Wakacje – cykl zajęć dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów pozostających w mieście na czas wakacji. Projekt kończy się piknikiem rodzinnym. Projekt rozpoczął się 1 czerwca 2015 roku. Więcej w zakładce Projekty.

Galerie powiązane:

Galerie: